Ga naar de inhoud

Vanochtend, donderdag 20 juli, hebben een paar bestuursleden van de wijkvereniging Rietlanden samen met iemand van Easy ponton ons speelponton weer opgehaald van de Handelsweg en te water gelaten in de Kleine Rietplas. Wij hopen dat de kinderen er weer veel plezier aan beleven en er veel gebruik van zullen maken. Er is besloten om de ponton na de schoolvakantie weer te verwijderen en terug te brengen naar de opslag van de gemeente.

Wij hebben een aantal keren via facebook en website gevraagd of er bewoners zijn die een bootje hebben en ons, maar vooral de kinderen, willen helpen om het ponton wekelijks even te reinigen van vuil zoals vogelpoep. Helaas heeft zich tot nu toe slechts 1 meneer gemeld die graag wil helpen maar die niet in het bezit is van een bootje. Hierbij nogmaals een oproep aan bewoners die aan de Rietplas wonen en in het bezit zijn van een bootje om ons, maar vooral de kinderen, te helpen. Het is maar voor twee maanden per jaar. De ponton zal vrijdag 15 september weer uit het water gehaald worden

kids_pool_jumping_2004