Ga naar de inhoud

De buurtsportcoaches van de gemeente Emmen stimuleren ‘Sportief bewegen’ bij alle inwoners in de gemeente Emmen. In de wijk Rietlanden doet student Ton Niewold namens hen onderzoek hiernaar.

Het is belangrijk om meer te weten te komen over het sport- en beweeg-gedrag van 50-plussers, zodat daar rekening mee gehouden kan worden bij het stimuleren van “Sportief bewegen”. Bent u 50+ en woont u in de Rietlanden, wilt u dan deze korte enquête invullen? Het is ook erg belangrijk dat niet-actieve 50-plussers de enquête invullen. Kent u een minder actieve 50-plusser, dan zou het mooi zijn als u deze persoon de enquête ook laat invullen! Hierbij de link naar de enquête: Onderzoek Sportief Bewegen 50+ in De Rietlanden Alvast bedankt voor uw medewerking.

Voor vragen kunt u contact opnemen met buurtsportcoach Emmen-Zuid, Inge Rundervoort via E: bscemmenzuid@emmen.nl of T: 06 – 21 63 42 87

 

Bewegen