Ga naar de inhoud

Ook dit jaar wordt het ponton weer in de Rietplas geplaatst.Het was even spannend of de wijkvereniging ook dit jaar het ponton weer zou laten plaatsten.Wegens vervuiling en vernieling in 2022 had de gemeente zijn twijfels over terugplaatsing.

In goed overleg tussen gemeente en wijkvereniging is besloten het ponton wel terug te plaatsen, maar de periode te beperken tot de schoolvakanties.

Tevens moet deze regelmatig schoongemaakt worden. De planning is nu dat op 20 juli het ponton weer in de Rietplas wordt geplaatst. Helaas heeft de wijkvereniging niet de beschikking over een boot, en wordt het dus lastig voor ons het ponton schoon te maken.

Daarom zoeken we hulp van bewoners met een boot, die af en toe het ponton schoon willen maken.De vervuiling betreft voornamelijk uitwerpselen van vogels en ganzen. We denken dat één keer per week een schoonmaak actie voldoende moet zijn.

WIE HELPT ONS MEE?

Meldt u aan via het contact formulier op de website van de wijkvereniging.