Ga naar de inhoud

Ons verzoek om het speelveld grondig aan te pakken is door de gemeente opgepakt.

Immers, zelfs na een korte regenperiode bleven waterplassen lang op het veld achter, waardoor het slecht toegankelijk was. Ook was een aantal toestellen aan vervanging / opknappen toe.

Welnu, de hekken zijn geplaatst en de klimpiramide is verwijderd, omdat die niet meer veilig was door slijtage van de staaldraden. Daarvoor in de plaats komt een multifunctioneel speeltoestel plus een hoge schommel en een veerwip met drie armen. Die vervangende – en nieuwe speeltoestellen zijn stevig en robuust. In deze renovatie wordt ook de valzone onder de toestellen opgeschoond en aangevuld, worden bramen teruggesnoeid en wordt de wateroverlast aangepakt en opgelost.

Afhankelijk van het weer in de komende dagen is het speelveld eind juli, hopelijk rond het begin van de schoolvakanties, weer beschikbaar.

2024 0701 SpeelterreinKlRietplas