Ga naar de inhoud

In de hele wijk zijn ondergrondse afvalcontainers vergroot en op andere, open, plekken ingegraven. Bij de bepaling van die nieuwe locaties is de belangrijkste afweging van gemeente en Area geweest dat ze niet onder een “boomkroon” mogen, omdat Area de (Plastic- en Restafval-)containers er met een kraan uit moet kunnen tillen.

Voor de GFE-container geldt dat niet, maar in het Ganzenveld is die voor het gemak meeverhuisd.

Daarbij is over het hoofd gezien, dat op de “oude” plek naast De Lisdodde in de twee aangrenzende appartementen veel senioren (slecht ter been) wonen. Die moesten daardoor veel verder lopen om hun Groente, Fruit en Etensresten kwijt te raken om stank, vliegjes, etc. te voorkomen. Na aanhoudende actie van de wijkvereniging heeft de gemeente er mee ingestemd om de GFE-container terug te plaatsen op de “oude” plek. En hij staat er inmiddels weer!  We zijn blij met dit succes.

etensresten